Kategoriler

Parti Tabak Ve Bardakları

Doğum günlerinde sizleri temizlik derdinden kurtaran ve büyük kolaylık sağlayan doğum günü tabak bardak setleri ile partiler artık daha eğlenceli! Konseptinize ve misafirlerinizin sayısına göre değişen farklı seçenekler sitemizde sizleri bekliyor.

Hem şıklığı hem de sadeliği sevenlere göre özel olarak tasarlanan doğum günü tabak bardak seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulunmaktadır. Doğum günü ve diğer özel gün partilerinde masalarınızda ihtiyaç duyduğunu her ürün sizlere özel olarak tasarlanmaktadır.

Artık kullan at plastik tabak ürünleri ile yorulmanıza gerek yok. Kalabalık davetleriniz için vazgeçilmez ürünler arasında yer alan pratik malzemeler sayesinde birbirinden şık masalar hazırlayabilirsiniz.

Sitemizde sizlere özel olarak sunulan kağıt tabak üzerinde çok farklı desenler ve özel yazılar yer alır. Happy Birthday desenli, porselen görünümlü, iyi ki doğdun temalı tabaklar ile partileriniz renklenecek.

Her ortama uyacak olan parti tabakları arasında birçok renk seçenekleri de yer almaktadır. Pembe mavi, puanlı pembe, puanlı mavi, kırmızı, kırmızı puanlı, gümüş, altın, lila, lacivert, turuncu renk seçenekleri sayesinde kendi tarzınıza uygun tabakları seçebilirsiniz.

Tabaklar kare ve yuvarlak olarak değişmektedir. Ayrıca hoş geldin bebek temalı mavi ve pembe parti tabakları ve bardakları ile 1 yaş erkek – kız bebek parti tabakları ve bardakları arasından konseptinize uygun olan ürünleri seçerek sipariş edebilirsiniz. Ürünleri sipariş ederken siteye üye olmanıza gerek yoktur. Uygun fiyatlar ile sunulan parti tabakları sayesinde partiler artık daha kolay olacak.

 

1 den 62 e 62 (1 sayfa) ürün gösteriliyor