Saat 15.00'a kadar olan sipariş etmiş olduğunuz ürünler ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 15.00'tensonra yapılan siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz 0552 234 20 82 no’lu telefon ile sizi arayarak bu durum hakkında bilgi verecektir.

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişinizin takibi için buradan size gönderdiğimiz Evrak Takip numarası ile kargo sürecinizi takip edebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ: Evrak Takip Numarası mailinize gelecektir. Bazen spam, junk, gereksiz mail kısmına düşebilmektedir. Lütfen o tarafa gelen maillerinizi de kontrol edin. 

 

Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Size en yakın Aras kargo şubesini bulmak için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR