Doğum günü dendiği zaman akla gelen ilk şey özel olarak hazırlanan pastalardır. Bu pastaları özel kılan şey ise doğum günü mumu çeşitleridir. Sıradan bir partiyi farklılaştıracak etkiye sahip olan mumlar, eğlencenin doruğa ulaşmasını sağlar. Renkli, kokulu, sönmeyen ve özel tasarıma sahip olan çeşitler arasından siz de en çok beğendiğinizi Partievreni.com'dan sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü temasına uygun olarak seçilecek pasta mumları, sevimli karakterler arasından seçilebileceği gibi rakam ve mesaj içerikli de olabilir. Mum setlerinin içinde büyüklü küçüklü farklı tasarımlar yer alır. Her yaşa ve her partiye özel olarak seçilecek mumlarla doğum günü sahibine eğlenceli sürprizler de hazırlanabilir. Sadece pastayı değil doğum günü mekanını renklendirmek için de mumlardan yardım alabilirsiniz.

1 yaş mum çeşitleri ise bebeklere özel pembe ve mavi renk seçenekleriyle farklı tasarımlarla beğeniye sunulur. Rakam mumlar, ışıklı veya müzikli seçenekler doğum günü çocuğunun ilgisinin pastaya yönelmesini sağlayabilir. Bu şekilde özel anılar ve ömür boyu keyifle bakılacak fotoğraflar çekmek de kolaylaşır. Doğum günü hazırlıklarınızı yaparken mum seçeneklerimize göz atarak ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz. 

1 den 59 e 59 (1 sayfa) ürün gösteriliyor