Krom Balon

Partilerin vazgeçilmezi balonlar artık daha parlak. Son yılların yükselen trendi krom balonlar ile artık çok daha görkemli, ışıltılı ve parlak bir partiniz olacak. 
 
Krom Balon Ne Demek?
 
Kullanılan malzeme dolayısıyla metalik balondan bile daha parlak görünen krom balonlar aynı zamanda metalik balon kadar sert değildir. Daha esnek bir yapıdadır ve metalik balondan daha fazla şişebilir. Daha çok iç mekanda kullanılması önerilen krom balonları şişirdikten sonra bez ile sildiğiniz zaman parlaklığı artacaktır. Sıcak havalarda parlaklığını daha çabuk yitirmektedir. Yapısı gereği normal balondan daha fazla süre helyum ile havada kalmaktadır. Aynı zamanda içi görünmeyecek kadar da kalın bir boyaya sahiptir.
 
Krom Balon Çeşitleri
 
Parti Evreni olarak sitemiz üzerinde 8 renk krom balon bulabilirsiniz. Gold krom balon, gümüş krom balon, rose gold krom balon, pembe krom balon, siyah krom balon, mor krom balon, yeşil krom balon ve mavi krom balon. Bu balonları ayaklı balon standında da kullanabilirsiniz. Bunun yanında zincir krom balon seti olarak da bulabilirsiniz. 
₺344,50 KDV Dahil
₺507,00 KDV Dahil
₺31,32 KDV Dahil
₺76,37 KDV Dahil
₺38,61 KDV Dahil
₺68,58 KDV Dahil
₺70,78 KDV Dahil
₺126,88 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR