Kağıt Ve Ponpon Süs Seçenekleri

Doğum günü partileriniz ya da diğer özel gün partilerinizde kullanmanız için kağıt süsler en uygun fiyat seçenekleri ile kağıt süs ve ponpon kategorisinde sizleri bekliyor. Partileri yapmayı düşündüğünüz alanlarınız için özel olarak hazırlanan süslere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hayatınızda en özel günleriniz için parti hazırlarken sizlere en iyi seçenekleri sunan kağıt süsler kategorisinde birbirinden farklı kağıt ponpon seçeneklerini bulacaksınız. Petek ve çiçek desenli kâğıt ponponlar ile parti alanlarını daha eğlenceli ve etkili bir hale getirebilirsiniz.

Farklı birçok renk seçenekleri sunulan ponpon süs ürünlerini isterseniz sandalye arkasına ya da masa üstlerine de kullanabilirsiniz. Siteden yapacağınız alışverişlere özel indirimler uygulanmaktadır. Ayrıca ürün siparişlerinde siteye üye olmanıza da gerek yoktur.

Kâğıt süsler içerisinde uzar palyaço kâğıt, uzar bebek modeli, uzar kuş modeli, uzar tren modeli, uzar kelebek modeli kâğıt süslerin pembe, mavi ve rengârenk seçenekleri bulunur. Puanlı kâğıt çiçek modelimizi de partilerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

            3 katlı demetli kâğıt süsler, kâğıttan yelpaze çark süsleri, yıldız desenli süsler de her tür partilerin temalarına ve konseptine uygun olarak tasarlanmıştır. Beğendiğiniz ürünleri hemen sipariş edebilir ve aynı gün kargoya verilen ürünlere en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Siparişlerinizin toplam tutarı 150 TL ve üzeri olduğu takdirde sizlerden kargo ücreti de alınmayacaktır. Sitenin fiyat avantajları için ponpon süs ve kâğıt süs ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 

1 den 76 e 76 (1 sayfa) ürün gösteriliyor