Kişiye Özel Bride To Be Afişi 5 - 70 cm - 100 cm
Kişiye Özel Bride To Be Afişi 5 - 70 cm - 100 cm

Kişiye Özel Bride To Be Afişi 5 - 4 Boy Seçenekli (brideafis5)

Fiyat : ₺202,80(KDV Dahil)

- Afişin ebatları 70 cm - 100 cm'dir.

- Afişin 4 köşesinde de kuş gözü denilen delikler bulunmaktadır. Bu sayede afişinizi rahatlıkla asabilirsiniz.

- Afiş malzemesi kaliteli vinil brandadır. Isıya, suya, ışığa dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 İsim Yazma Aşaması

- Ürün sayfasında isim ve yaş yazabileceğiniz bir metin alanı göreceksiniz. Afişte yazmasını istediğiniz isim ve yaşı mutlaka belirtin. Eğer farklı bir şey yazdırmak istiyorsanız da metin kısmına ekleyebilirsiniz. Tasarım aşamasında sizinle mutlaka iletişime geçilecektir.

Tasarım Aşaması

- Sizden gelen bilgiler doğrultusunda düzenlenecek tasarımlar bittiğinde size son halini göndereceğiz.

- Tasarımın son halini size göndermek için mutlaka mail ve telefon numaranızı doğru yazmanızı rica ederiz. Size ulaşamadığımız takdirde tasarım sona erdirilmez ve siparişiniz bekletilir.

Tasarım ve Teslimat Süresi Hakkında

- Siparişinizin onayını aldıktan sonraki 1 iş günü içinde tasarımınız kargoya verilecek hale gelir. Bu yüzden kargo süresini de hesaba katarak afişinizi kullanacağınız zamandan en az 4 iş günü öncesinde sipariş vermenizi önemle belirtiriz.

Örnek olarak Pazartesi onayı alınan afiş siparişi Çarşamba günü kargoya verilir ve uzaklığınıza göre Perşembe - Cumartesi arası size ulaşır. Mobil bölgelerde bu süre daha da uzayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR