1 Yaş Doğum Günleri İçin Magnet Çerçeveler

Doğum günleri sevdiklerinizin hayata gözlerini açtığı en özel günlerdendir. Bu nedenle onlara unutamayacağı bir doğum günü partisi hazırlamaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken çok basit. Sitede yer alan kategorilerden en uygun parti ürünlerine ulaşabilir ve aklınıza konsept ile ilgili bir fikir çağrıştırabilirsiniz.

Doğum günü partilerinde genelde doğum günü olan kişiye özel hediyeler alınır. Ancak son dönemlerde bunun dışında doğum gününe gelen misafirlere özel küçük hediyeler verilmektedir. Bu hediyelerden biri olan magnet fotoğraf çerçevesi ile o günü unutulmaz kılmanız mümkün. Karton malzemelerden üretilen magnet çerçeveler misafirlerinizi memnun ve mutlu edecektir.

Üzerinde iyi ki doğdun yazan magnet çerçeve seçenekleri arasından en özel olanı seçerek gününüzü daha özel bir hale getirebilirsiniz. Prens ve prensesleriniz için hazırlayacağınız doğum günü partisinin eksiksiz olması için burada sunulan parti ürünleri ve aksesuarlarını incelemelisiniz.

Özellikle bebeklerinizin ilk yaş doğum günü çok özeldir. Bebeklerinizin bu özel günü ileride resimler ve küçük anılar ile en iyi şekilde hatırlaması için 1 yaş çerçeve magnet ürünlerini hediye olarak seçebilirsiniz. Kız bebekler için pembe renkte tasarlanan 1 yaş çerçeve magnet, erkek bebekler için mavi renkte tasarlanmıştır.

1 yaş çerçeve magnetlerin üzerinde prens ve prenses taçları teması yer alır. İyi ki doğdun temalı 1 yaş çerçeve magnetinde ise doğum günü pastası ve hediye kutuları resimleri bulunur. Bu özel günü en güzel hediyeler ile hatırlamak için en uygun fiyat seçeneklerinin sunulduğu bu adreste ürünleri incelemeyi unutmayın.

1 den 12 e 12 (1 sayfa) ürün gösteriliyor