Siyah Parti Malzemeleri

Siyah renk ile ilgili ön yargılarınızı kırma konusunda iddialıyız… Parti Evreni ailesi olarak bu konuda kendimize çok fazla güveniyoruz. Partileri sıradanlıktan ve monoton bir kimlikten kurtarmak adına harekete geçtik ve çok sayıda alternatif rengi de bu konsept içinde sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Siyah parti konsepti ile henüz tanışmadıysanız sizler de ürünlerimizi inceleyebilir ve en kısa sürede fikir sahibi olabilirsiniz.

Siyah parti malzemeleri içerisinde çok fazla ürün yer alıyor ve bir partide ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler tek bir pakette karşınıza çıkıyor. Siyah masa örtüsü de bunlardan bir tanesi. Her şeyin siyah renk olduğu bu sepette ilgi çekici ürünler de yer alıyor ve siyah rengin ahengi ile birlikte sizler de daha farklı ve daha özel bir partiye adım atabiliyorsunuz.

Siyah tabak, bardaklar, çatal-kaşık ve daha birçok ürünün yer aldığı bu set ile birlikte konsepti tam manasıyla tamamlamış olacaksınız. Siyah doğum günü konsepti son dönemde çok fazla tercih ediliyor ve ilgi görüyor diyebiliriz. 

1 den 52 e 52 (1 sayfa) ürün gösteriliyor